Otvorené denne- viac tu)

Rezervácie na 0908 999 900

Táto webová stránka bola vytvorená digitálnou agentúrou Seduco. Pripravili sme koncept webu z hľadiska použiteľnosti. V rámci šetrenia rozpočtu klienta sme využili HTML šablónu, ktorú sme napojili na mieru na CMS systém WordPress. Web je plne administrovateľný. Web má samozrejme aj SSL certifikát, aby pizzeriaoaza.sk nebol penalizovaný od Google vo vyhľadávaní. Ak by ste mali záujem o podobné riešenie, môžete nás kontaktovať tu.

V Seducu pomáhame firmám, aby vedeli efektívnejšie a lepšie komunikovať produkty a služby svojim klientom v online prostredí. Využívame na to rôzne nástroje v rámci digitálneho marketingu. V digitálnej agentúre Seduco sa zaoberáme vývojom webov a e-shopov na platforme WordPress a WooCommerce. Zameriavame sa na koncepčne prepracované UX projektov, kvalitne spracované UI designy a technologicky odladené programovanie.

Ďalej sa venujeme vývoju vizuálnej komunikácie, či už sa jedná iba o vytvorenie loga, alebo celkovo o vývoj kompletnej vizuálnej identity pre firmu, produkt alebo službu. Okrem toho ponúkame rôzne grafické práce. Napríklad design bannerov, billboardov, letákov, vizitiek a pod.